Karşılaştırmaya Ekle butonlarını kullanarak aynı kategoride En Az İki İlan ekleyerek Karşılaştırma yapabilirsiniz.

Yenilenen Konseptimiz ile İlankar.com'da

    Alırken KAZAN, => Karşılaştırma yaparak kolayca karar verin.

 Satarken KAZAN, => Yanlış fiyattan aylarca satışı beklemeyin.

Tavsiye Et KAZAN... => Satış ortaklığı sistemi ile kazancınız artsın.

Satış Ortaklığı Sistemi

Satış Ortaklığı Sistemi sayesinde sizin referansınızla üye olup, paket alındığı takdirde %15 komisyon kazanırsınız.

İkinci basamakta sizin sayenizde üye olan kişi bir paket satışına referans olursa o işlemdende %10 komisyon kazanırsınız.

En son üçüncü basamakta (Sizin referansınızın referansı),  %5 komisyon kazanma hakkınız bulunmaktadır.

Ekim 2017 Sektörel Gelişmeler

Ekim ayında bir önceki yılın aynı ayına göre % 5.7 oranında azalan konut satış adedi sayısı 122.882 oldu. Bu adet üzerinden en büyük payı çoğu zaman olduğu gibi % 17 pay ile ve 20.906 adet ile İstanbul alırken,  % 9.9 pay ve 12.130 adet ile başkentimiz Ankara ve % 5.9 pay ve 7258 adet ile İzmir ilimiz İstanbul'u takip etti.

Müteahhitler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Şehircilik Şurasındaki Eleştirilerini Dikkate Alacak

Bildiğiniz gibi 23-26 Kasım 2017 tarihlerinde CNR fuar merkezinde gerçekleşen Uluslararası Emlak fuarına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha önce şehircilik şurasında yaptığı eleştiriler damga vurmuştu. Şehircilik Şurası sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın  " Yeşillik arıyorsanız mezarlıklarda bulursunuz" eleştirisini dikkate alan müteahhitler birliği bu yıl düzenlenen fuarda Türkiye'nin yeni şehircilik anlayışının tüm donatı alanları ile tamamlanmış, trafik sorununa çözüm oluşturacak akıllı ve yeşil binalardan oluşacağının altını çizdiler.
 

Fuarda konuşma yapan Türkiye müteahhitler birliği başkanı Mithat Yenigün, yeni ve büyük ölçekli projeler yaparken, şehirleşme altyapısının doğru planlanması gerektiğini belirterek, birlik olarak bu bilinçle hareket edilmesi gerektiği konusundaki düşüncelerini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul'daki betonlaşma ile ilgili yorumlarının altını çizen Yenigün, "Yeşil binaların arttırılması ve o kültürün tamamen yerleşmesi gerektiğini söyledi. Cumhurbaşkanı bizi uyarma ihtiyacı hissetti, bizde bu mesajı aldık ve hepimize bu konuda görev düşüyor" dedi.

Umalım ki bu söz de kalmasın ve ülkemizde daha bol yeşil alan içeren bu yeni şehircilik hamlesi hakim olsun.

Kaynak: TÜİK resmi internet sayfası, Milliyet Haber